logo
info@yankee.net.pl    

Zasilacze Yankee są po prostu zawodowe...              
Maciej Gładysz (Urszula, Ira, Edyta Bartosiewicz)        O nas     Produkty     Galeria     Muzycy     Sklepy     Kontakt

Yankee - polski, nowoczesny, profesjonalny producent...

     Firma Yankee produkuje zasilacze do efektów gitarowych od 1999 roku. Mozolnie zdobywane doświadczenie, ciągłe ulepszanie procesu technologicznego oraz korzystanie z najlepszych podzespołów elektronicznych daje pewność, że nasze zasilacze to najwyższej klasy produkty, które spełnią państwa oczekiwania w dziedzinie sprostania wymaganiom prądowym państwa efektów przez co zapewnią ich niezawodność i dobre brzmienie (bez niepotrzebnych szumów, brumów itp.)
     Nasze biuro i pomieszczenia warsztatowe mieszczą się w Poznaniu. Tutaj powstają nowe pomysły, stąd wysyłamy zasilacze zarówno do odbiorców w kraju jak i za granicę. Dumni jesteśmy z rozwijającej się współpracy z dystrybutorami w Europie zachodniej - szczególnie w Niemczech a także z zasilaczy sprzedawanych w Australii.
     Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z naszego doświadczenia aby wykonywana przez państwa muzyka dawała zarówno państwu jak i państwa słuchaczom jak najwięcej radości i zadowolenia.

                                                                                                                          Tomasz Jankowski

Nasze wyroby to perfekcyjne połączenie funkcjonalności, estetyki, trwałości i bezpieczeństwainfo@yankee.net.pl

tel. 601 811 254
ul.Madziarska 60
POZNAŃ 
  FAQ About Us Contact
 
Copyright © 2013 Yankee. All rights reserved.